تجهیزات سفر, ورزش و سفر

نکات مهم هنگام خرید ساک و چمدان با کیفیت برای سفر + معرفی ۳۴ مدل

اگر قصد سفر و گردشگری دارید لازم است یک چمدان یا یک ساک استاندارد تهیه نمایید. این انتخاب بسیار حائز اهمیت است. زیرا این چمدان قرار است در طول سفر شما را یاری نماید و چه بهتر که بتواند آسایش و راحتی شما را در طول سفر با خود به همراه داشته باشد تا شما بتوانید تمام وسایل مورد نیاز خود را درون آن جا بدهید و از کیفیت خوب آن بهره ببرید. داشتن یک زندگی پرماجرا و پر سفر همراه با چمدان است.

انواع چمدان ها

چمدان پلی کربنات

چمدان هایی که از جنس پلی کربنات هستند، معمولاً مقاومت خیلی بیشتری در مقایسه با سایر چمدان ها دارند و در برابر ضربه دچار آسیب دیدگی نمی شوند. تنها مشکل این چمدان ها این است که احتمال دارد در اثر جابجایی دچار خط و خش شوند که می توانید با استفاده از یک رویه پارچه ای از این مشکل جلوگیری کنید.

چمدان پارچه

چمدان های پارچه ای معمولاً از جنس پلی استر و نایلون هستند از مقاومت کمتری در مقایسه با چمدان های پلی کربنات برخوردار می باشند. این چمدان ها به دلیل وزن بسیار کمی که دارند بهترین گزینه برای سفرهای هوایی و سفرهایی که نیاز دارید وسایل بیشتری را با خود حمل کنید، خواهند بود. جنس برخی از چمدان های پارچه ای به صورتی است که در برابر خط و خش مقاومت خوبی از خود نشان می دهند. از این رو در زمان خرید چمدان مسافرتی پارچه ای حتماً به این موضوع توجه کنید.

چمدان پلاستیکی

بسیاری از چمدان های پلاستیکی موجود در بازار علی رغم داشتن مقاومت بالا در مقایسه با چمدان های پلی کربنات وزن و قیمت پایین تری دارند. اما نمی توان کیفیت آنها را با کیفیت چمدانهای پلی کربنات مقایسه کرد. چمدان های پلاستیکی مناسب کسانی است که به دنبال خرید چمدان مسافرتی ارزان و سبک هستند.

 

این مطلب را هم بخوانید!
بهترین کیسه خواب های موجود در بازار ایران برای کوهنوردی و سفر

نکات مهمی که قبل از خرید چمدان باید به آن توجه کنید

 

راحتی در استفاده

هرچه حمل و نقل چمدان راحت تر باشد مناسب تر است و هیچکس به دنبال چمدانی که حمل و نقل آن سخت باشد نیست.

چرخ ها

وجود چرخ های مناسب در زیر چمدان به سهولت استفاده از آن کمک زیادی می ‎کند.

وضعیت سلامت

همه افراد از لحاظ جسمی قادر به بلند کردن چمدان و حمل آن نیستند.

بسته بندی سازمان یافته

اینکه محیط داخلی چمدان به گونه ای طراحی شده باشد که وسایل به خوبی در داخل آن جای بگیرند.

ایمنی

اینکه وسایل درون چمدان از ایمنی لازم برخوردار باشند.

بهتر است که برای خرید چمدان مقصد مسافرت و نحوه رفتن به آنجا را در نظر بگیرید.
نیاز های خود را در هنگام خرید یک چمدان در نظر بگیرید این امر به شما در انتخاب یک چمدان و یا کوله پشتی خوب کمک خواهد کرد.
مثلا یک جهانگرد به کوله پشتی نیاز دارد که بتواند کیسه خواب و چادر و قطب نمای خود را در آن قرار دهد. یک مسافر تجاری به چمدانی نیاز دارد که لپ تاپ و وسایل الکترونیکی خود را در آن جای دهد، در حالی که یک آرتیست به چمدانی نیاز دارد که بتواند لباس های زیاد خود را در آن قرار دهد.
همچنین لازم است قبل از خرید چمدان در نظر بگیرید که مقصد شما چگونه مکانی است ، مثلا این که سفر شما اهداف تجاری دارد یا قرار است با چمدان به کوه و دشت بروید و آن را روی صخره ها حمل کنید.

وزن چمدان

اولین و در واقع مهمترین نکته در زمان خرید چمدان مسافرتی، وزن آن می باشد. بدون شک شما هم علاقه مند نیستید که چمدانی داشته باشید که به دلیل وزن سنگین، حمل و نقل آن بسیار سخت باشد و یا اینکه به علت وزن بالا مجبور باشید که برای آن اضافه بار پرداخت کنید.

اندازه چمدان باید به اندازه ای باشد که توانایی بلند کردن آن را داشته باشید زیرا ممکن است در شرایطی قرار بگیرید که کسی برای کمک به شما در اطرافتان نباشد.
همچنین اندازه چمدان باید با استاندارد فرودگاه های مختلف مطابقت داشته باشد زیرا خطوط هوایی مختلف الزامات مختلفی در مورد اندازه چمدان ها دارند.
وزن چمدان از اهمیت بالایی برخوردار است و هرچه چمدانی که خریداری می‎ کنید سبک تر باشد ، توانایی حمل بار بیشتری خواهید داشت.
لازم است که بلندی چمدان متناسب با قد شما باشد، به طوری که بتوانید چمدان را به راحتی از روی زمین بلند کنید.
اندازه وزن مجاز بین المللی حمل بار در هواپیما را در نظر بگیرید زیرا از قوانین فوق العاده سفت و سختی برخوردار هستند.
همچنین بهتر است که چمدان خود را با توجه به میزان باری که می ‎خواهید حمل کنید انتخاب کنید، نه کوچک تر و نه بزرگ تر.

جنس چمدان تاثیر زیادی در وزن آن که به طور کلی شامل موارد زیر می باشد:

رنگ

در انتخاب چمدان، دقت کنید که رنگ چمدان مورد نظرتان به گونه ای باشد که آن را با چمدان شخصی دیگر اشتباه نگیرید و همچنین بهتر است از رنگ های سفید و کرم بپرهیزید زیرا به سرعت کثیف می ‎شوند و می‎توانید برای چمدان خود محافظ خریداری کنید تا به راحتی قابل شناسایی باشد.

چرخ های چمدان

برخی چمدان ها دارای دو چرخ هستند و برخی دیگر دارای چهار چرخ و تعداد چرخ های چمدان به حفظ تعادل آن هنگام جا به جایی کمک زیادی می ‎کند.

چمدان ها ی ۴ چرخ راحت تر از چمدان های ۲ چرخ حرکت می ‎کنند و همچنین، چرخ ها باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند و شبیه به چرخ های اسکیت بورد باشند که چرخ های پلاستیکی مقاومت بالایی ندارند و به راحتی می ‎شکنند.

دسته مخصوص کشیدن چمدان

حمل چمدان هایی که دارای این نوع دسته ها هستند بسیار راحت ترند، چرا که به جای بلند کردن آن ها کافیست آن ها را روی زمین بکشید.هنگام خرید چمدان حمل آن را یک بار امتحان کنید تا مطمین شوید هنگام کشیدن آن روی زمین چمدان با پای شما برخورد نکند.یکی از متداول ترین مشکل اکثر چمدان های مسافرتی این است که دسته چمدان می شکند. بنابراین یکی از نکات بسیار مهمی که برای خرید چمدان مسافرتی مناسب و باکیفیت اهمیت دارد، توجه به جنس و طراحی دسته آن می باشد.

بهترین چمدان از نظر دسته، چمدانی است که دسته آن به دو طرف میله داشته باشد، چرا که این نوع چمدان ها معمولاً قوی تر و مستحکم تر از چمدان های تک میله ای می باشند.معمولا در فرودگاه ها به دلیل پرت کردن چمدان ها در قسمت باربری اکثرا دسته چمدان ها می ‎شکنند. اگر از بودجه کافی برخوردارید چمدان دو دسته خریداری کنید تا خیالتان از این بابت راحت باشد.اما اگر جنس خوبی از چمدان را خریداری می ‎کنید، مشکلی نیست که چمدانتان یک دسته باشد زیرا از مقاومت خوبی برخوردار است.

قابلیت افزایش محیط داخلی

محیط داخلی برخی از چمدان ها قابلیت افزایش دارد و به این صورت که با کشیدن یک ژیپ داخلی ، اندکی به فضای داخلی چمدان اضافه می ‎شود و این ویژگی برای کسانی که زمان بازگشت از مسافرت بارشان افزایش میابد مناسب است.

جیب ها

جیب های چمدان یک ویژگی مفید برای سازماندهی بهتر وسایل شما درون چمدان است.شاید ترجیح می دهید که برای دسته بندی کردن بهتر وسایل خود، چمدان هایی را خریداری کنید که حاوی چندین جیب متعدد باشند. در زمان خرید این نوع چمدان ها دقت کنید که جیب های طراحی شده فضای اصلی چمدان را محدود نکرده باشند، چرا که در چنین مواقعی نه تنها جیب ها به زیاد تر شده فضا کمکی نکرده اند، بلکه باعث اشغال فضای اصلی نیز می شوند.به سراغ خرید چمدان هایی بروید که از لایه های مخفی با دوخت تمیز و محکم تشکیل شده باشند تا طول عمر چمدان افزایش پیدا کند و بعد از مدتی ظاهر آن خسته کننده نشود.

قفل های امنیتی

این نکته که چمدان از قفل های امنیتی برخوردار باشد بسیار مهم است و هرگز چمدانی که این ویژگی را ندارد خریداری نکنید.در زمان خرید چمدان مسافرتی زیپ و قفل آن را به دقت بررسی کنید.
یکی دیگر از نکات مورد توجه برای چگونگی خرید چمدان مسافرتی مناسب توجه به جنس زیپ چمدان می باشد. به طور کلی زیپ چمدان هایی که کیفیت و مقاومت خوبی نداشته باشند، به سرعت می شکند که برای تعمیر و تعویض آن لازم است هزینه زیادی پرداخت کنید.

بهترین نوع چمدان مسافرتی، چمدانی است که زیپ آن به طور کامل در داخل چمدان جای گرفته باشد.

اگر معمولاٌ چمدان خود را بیش از ظرفیت پر می کنید، بهتر است که در زمان خرید دقت کنید، زیپ چمدان از جنس کویل پلی استر باشد، چرا که این نوع زیپ توانایی تحمل فشارهای بسیار بالا را دارد.

یکی دیگر از نکات بسیار مهم در زمان خرید چمدان مسافرتی، قفل آن می باشد. به شما توصیه می کنیم به هیچ عنوان به سراغ چمدان هایی که قفل ندارند، نروید. چرا که احتمال سرقت این نوع چمدان ها بسیار بالا است و سرقت چمدان در زمان مسافرت در حالی که کلیه مدارک و لوازم مهمتان در آن قرار دارد، اتفاق بسیار فاجعه باری خواهد بود.

ضد آب بودن جنس چمدان

یکی از بزرگترین نکات برای انتخاب چمدان ، ضد آب بودن جنس آن است که این ویژگی در هنگام بارش باران بسیار ارزشمند است.همچنین لازم است بدانید که استفاده از محافظ چمدان به تمیز ماندن و ماندگاری بیشتر چمدان بسیار کمک می ‎کند.

دستگیره های جانبی

وجود دستگیره های جانبی چمدان ، حمل و نقل آن را بسیار راحت تر می ‎کند.همچنین ذکر این نکته از اهمیت بالایی برخوردار است که دستگیره های چمدان باید برای حمل وسایل سنگین مناسب باشند و از مقاومت بالایی برخوردار باشند.

کمربند داخلی چمدان

این کمربند ها قابل تنظیم اند و برای کمک به فشرده سازی وسایل شما درون چمدان بسیار مناسب اند و آن ها همچنین وسایل شخصی شما را در جای خود ، ایمن نگه می ‎دارند.

به جنس چرم چمدان دقت کنید

یکی از پرطرفدارترین چمدان های مسافرتی، چمدان هایی با جنس چرمی هستند. اگر شما هم علاقه به خرید چمدان چرمی دارید، حتماٌ باید به درجه آن توجه کنید. بهتر است به دنبال چمدانی بروید که از جنس چرم لایه لایه نشده، تولید شده باشد، چرا که این نوع چمدان علاوه بر ظاهری بسیار زیبا از جنس پایداری برخوردار می باشد.چمدان هایی که از جنس چرم پردازش شده باشند، بعد از مدت کوتاهی ترک می خورند، بنابراین توصیه می کنیم که از خرید این نوع چمدان ها خودداری کنید.یکی دیگر از چمدان های چرمی که خرید آن را توصیه نمی کنیم، چمدان های ساخته شده از تکه های چرم می باشند.

دوام

برای داشتن یک چمدان با کیفیت لازم نیست که هزینه هنگفتی پرداخت کنید و با این حال، چمدان مورد نظر باید از مقاومت بالایی برخوردار باشد و تحمل ضربه های احتمالی وارد شده در حین سفر را داشته باشد. بسته به نوع فعالیت ، مقصد و سبک سفر، نیاز های شما متفاوت خواهد بود.منظور از یک چمدان با دوام چمدانی است که از وسایل شما به خوبی محافظت کند.در انتخاب چمدان به دنبال چمدان نرم و با کیفیت باشید.یکی از دغدغه های هر مسافری خرید یک چمدان با دوام و راحت است. ۳ مورد کلی را باید همیشه مد نظر قرار دهید؛ قاب، پارچه و ضد آب بودن چمدان. اگر چمدان دارای یک قاب درونی است دقت کنید که جنس آن از فایبرگلاس باشد، زیرا بسیار سبک است و استقامت زیادی دارد. در مورد پارچه باید بگویم که پارچه های سبک و محکم مثل برزنت را برگزینید. ضد آب بودن جزء موارد بسیار مهم می باشد؛ به دنبال جنس های پارچه ای ضدآب مثل نانو باشید.

زیپ

زیپ چمدان باید با کیفیت باشد و به راحتی پاره نشود و یا هنگام بارش باران ، از ورود آب به داخل چمدان جلوگیری کند.

انتخاب چمدان با ویژگی های ایمنی

یکی از بهترین راه های حفظ ایمنی وسایلتان این است که آن ها را هنگام قرار دادن در داخل چمدان بسته بندی کنید.

هرگز وسایل ارزشمند نظیر طلا و جواهرات را در داخل چمدان قرار ندهید ، آن ها را همیشه بسته بندی کنید و در کیف دستی شخصی خود نگه داری کنید.

در اینجا به توضیح چند مکانیسم ایمنی برای انتخاب چمدان می ‎پردازیم:

در صورت مسافرت هوایی، به محض فرود چمدان خود را بررسی کنید، به این ترتیب در صورت مفقود شدن وسایل خود هرچه سریعتر می‎توانید با شرکت هواپیمایی خود تماس حاصل کنید .

انتخاب چمدان بر اساس قیمت

ممکن است قیمت یک چمدان خوب بالا باشد اما بهتر است با این دید به قضیه نگاه کنید که این فقط یک چمدان نیست بلکه قرار است در طول سفر شما حکم کمد لباس تان را داشته باشد.قیمت به طور کلی نشان دهنده کیفیت است. با افراد با تجربه در این زمینه مشورت کنید . بسیاری اوقات چمدان های گران قیمت، داری نوعی ضمانت اند.همچنین بهتر است از خرید چمدان های شرکت های برندینگ صرف نظر کنید ، زیرا آن ها در ساخت چمدان بیشتر به ظاهرآن توجه می‎کنند نه کیفیت آن.

آیا باید چمدان از جنس نرم خریداری کنیم یا سخت؟

پاسخ : هر یک از چمدان های نرم و سخت کاربرد های مشخص و متفاوتی دارند که برای هر شخص می تواند متفاوت باشد .چمدان هایی که دارای جنس نرم می باشند، می توانند به راحتی در هر قسمتی که می خواهید جای دهید و این برخلاف چمدان های از جنس سخت و مقاوم می باشد که در هنگام جای دادن این نوع چمدان در قسمتی از ماشین یا خانه یا هرقسمت دیگری ، چه پر باشد و چه خالی باشد ، در ابعاد خودش جای شما را می گیرد و این یکی از نکاتی بود که باید به آن دقت کنید .
چمدان هایی که جنس آن ها نرم است،قاعدتا باید وزن کمتری داشته باشند و حمل آنها آسان می باشد ولی چمدان هایی که جنس آن ها سخت می باشد قاعدتا باید نسبت به چمدان های نرم از وزن بیشتری برخوردار باشند و فضای بیشتری را در بر گیرند و توصیه می شود در حین خرید به این موضوع هم توجه کنید. اگر وسایل مهمی را می خواهید حمل کنید و می خواهید امنیت آنها بیشتر باشد ، توصیه می شود که از چمدان های سخت استفاده کنید تا صدمه ایی به آن نرسد .

سایز ساک و چمدان باید چه اندازه باشد ؟

پاسخ : به عنوان قاعده کلی برای هر نفر چمدان در ابعاد ۲۰ تا ۲۴ اینچ مناسب است که می تواند تمام وسایل شخصی خود را در آن جای دهد و برای خانوار می توان این ابعاد را به ۳۰اینچ برای یک خانواده ۳ نفره در نظر گرفت .
اگر شما با هواپیما سفر می کنید و می خواهید که ساک یا چمدان تان را در بالای سرتان قرار دهید می توانید از چمدان های ۲۲اینچ برای راحتی کارتان استفاده کنید .

 

این مطلب را هم بخوانید!
راهنمای خرید تجهیزات نور زنده برای عکاسی و فیلمبرداری

ساک دستی (Carry On)

کیف همراه مسافر قرار است به راحتی ما کمک کند و از پرداخت هزینه بار جلوگیری کند، درحالیکه به یک مورد آزار دهنده تبدیل شده است. البته شرکت های هواپیمایی و قوانین ناقص آن ها نیز مقصر می باشند. بنابراین در این جا به ذکر نکاتی که در انتخاب بهتر برای خرید ساک و چمدان دستی شما را کمک می کند، می پردازیم.

شرکت های هواپیمایی اندازه بار شما را کنترل می کند، نه قسمت اداری امنیت حمل و نقل؛ بنابراین عبور شما از این بخش در فرودگاه به منزله مطابقت آن با قوانین پرواز و فرودگاه نیست.
تمامی فضاهای تعبیه شده برای بار مسافر در بالای سرش یکسان نیستند و از یک هواپیما به هواپیمای دیگر تغییر می کند.
شاخص های اندازه گیری: شرکت های هواپیمایی دلتا، یونایتد و امریکن در سنجش ارتفاع بار همراه مسافر به مراتب کمتر از شرکت های ویرجین و ساوت وست می باشد. به طور کلی این ارتفاع در شرکت های مختلف بین ۱۲۰ تا۱۴۰سانتی متر می باشد. که ارتفاع ۱۲۴ سانتی متر مناسب اکثر فضاها می باشد.
در نظر گرفتن چرخ ها: اگر با شاخص های اندازه گیری ساک دستی آشنا شده اید، باید بدانید که در محاسبه این بار چرخ های چمدان شما هم به خودی خود به ارتفاع چمدان شما می افزاید در نتیجه بهتر است از چمدان هایی که چرخ هایشان در داخل تعبیه شده استفاده کنیم تا هم چرخ ها آسیب نبینند و هم ارتفاع بار بیشتر از حد مجاز نشود.
چهار چرخ در مقابل دو چرخ: اکثر مسافرین از انتخاب چمدان با دو چرخ اجتناب می کنند درحالی که این چمدان برای سهولت در چرخش در راهرو های باریک هواپیما مناسبتر است. شما هم پس از امتحان آن به این باور خواهید رسید.

جیب ها: مسلماً چمدان و کیف هایی با تعداد جیب های بیشتر بهتر و مناسب تر است چرا که در این صورت دیگر شما روی راه پله های فرودگاه نگران پیدا کردن کارت پرواز و مدارک خود نخواهید شد. بهتر است ساک دستی دو نوع جیب جادار و باریک داشته باشد. در جیب جادار کیف لوازمی مثل مجله را بگذارید که می خواهید در طول سفر همراهتان باشند اما در جیب باریک تر مدارک و چیز هایی را بگذارید که می خواهید در کمتر از ۲ ثانیه به آن ها دسترسی داشته باشید. چمدان و کیف های تقسیم بندی شده خوب هستند، اما به یاد داشته باشید تقسیم بندی طراحان آن ها با سلیقه شما متفاوت است. براین اساس بهتر است برای خرید ساک و چمدان هایی که حاوی این گونه تقسیم بندی نیستند را، انتخاب کنید چرا که می توانید وسایل خود را بدون محدودیت در آن ها جای دهید.
قسمت های حساس و شکننده چمدان

نمای ظاهری

به چمدان های سیاه نه بگویید. طراحی چمدان ها به یک هنر پویا تبدیل شده و هر روز شاهد طرح های باور نکردنی و زیبا در این صنعت می باشیم. مردم به چمدان دست شما توجه می کنند؛ چه کسی می داند شاید شما به دلیل ظاهرتان خدمات بهتری از کارمند هتل و یا شرکت هواپیمایی دریافت کنید.

معرفی ۳۴ مدل از پرفروش ترین ساک و چمدان ها

خب، تا اینجای کار با انواع ساک و چمدان آشنا شدیم و دانستیم که قبل از خرید ساک و چمدان به چه نکاتی باید دقت کنیم. در ادامه ۳۴ مدل ساک و چمدان پرفروش و با کیفیت و ارزان در بازار ایران را برای شما معرفی می کنیم. به یاد داشته باشید که با کلیک روی نام ، تصویر یا دکمه هر محصول، می‌توانید تصاویر و اطلاعات بیشتری را درباره محصول به دست بیاورید و در صورت نیاز آن محصول را خریداری نمائید.

خرید ساک مسافرتی چرخ دار بزرگ ۴طبقه مدل h424

مشخصات کالا

اطلاعات کلی

 • حجم داخلی
  ۹۵ لیتر
 • ابعاد خارجی
  ۹۳*۶۱*۳۹ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱.۵ کیلوگرم
 • بیشترین توان حمل
  ۳۰ کیلوگرم
 • جنس بدنه
  نیمه سخت
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • مقاومت در برابر ضربه
  دارد
 • تعداد دسته
  ۲ عدد
 • توضیحات دسته
  دارای دو دسته برای بلند کردن ساک
 • تعداد چرخ
  ۴ عدد
 • جنس چرخ
  پلاستیک
 • توضیحات چرخ
  دارای پنج عدد چرخ

امکانات

 • محفظه لباس
  ندارد
 • محفظه لباس زیر
  ندارد
 • قابل شست و شو
  دارد
 • روکش ضد باران
  ندارد
 • قابلیت افزایش فضا
  دارد
 • قفل
  دارای زیپ با قابلیت الصاق قفل
 • کمربند ایمنی
  ندارد
 • جیب بیرونی
  دارد
 • محل نگهداری لپ‌تاپ
  ندارد
 • سایر مشخصات
  دارای پنج چرخ دارای چهار طبقه با قابلیت تغییر سایز

خرید ساک پیک نیک فوروارد کد FCLT4411

مشخصات کالا

اطلاعات کلی

 • حجم داخلی
  ۵۰ لیتر
 • ابعاد خارجی
  ۵۰x34x30 سانتی‌متر
 • وزن
  ۰.۴۸ کیلوگرم
 • بیشترین توان حمل
  ۲۰ کیلوگرم
 • جنس بدنه
  برزنت
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • مقاومت در برابر ضربه
  دارد
 • تعداد دسته
  ۲ عدد
 • توضیحات دسته
  دارای یک دسته جهت حمل به صورت دستی
 • دارای دو دسته در دو طرف جهت حمل آسان تر
 • تعداد چرخ
  ۰ عدد
 • نوع ساختار
  انعطاف‌پذیر

امکانات

 • محفظه لباس
  دارد
 • محفظه لباس زیر
  دارد
 • توضیحات محفظه لباس
  دارای یک محفظه بسیار بزرگ با قابلیت افزایش حجم مناسب جهت قرار دادن انواع البسه , پتو , بالش و وسایل کمپینگ و سفر
 • قابل شست و شو
  دارد
 • روکش ضد باران
  قابل اضافه شدن
 • قابلیت افزایش فضا
  دارد
 • سایر مشخصات
  دارای دو دسته در دو طرف نظم دهنده جهت حمل آسان
 • دارای یک دسته در قسمت جلویی نظم دهنده جهت حمل به صورت دستی
 • دارای ابر و آستر در سر تا سر نظم دهنده
 • دارای یک زیپ جهت افزایش دو برابری حجم نظم دهنده
 • دارای نوار کشی دسته از قسمت پایین جهت افزایش مقاومت نظم دهنده در مقابل پارگی

خرید ساک پیک نیک گوگانا مدل goog20023

مشخصات کالا

اطلاعات کلی

 • ابعاد خارجی
  ۴۳x28x28 سانتی‌متر
 • وزن
  ۰.۵ کیلوگرم
 • جنس بدنه
  انعطاف پذیر , برزنت
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • مقاومت در برابر ضربه
  دارد
 • تعداد دسته
  ۲ عدد
 • تعداد چرخ
  ۰ عدد
 • نوع ساختار
  انعطاف‌پذیر

امکانات

 • محفظه لباس
  دارد
 • محفظه لباس زیر
  ندارد
 • قابل شست و شو
  دارد
 • روکش ضد باران
  ندارد

خرید ساک پیک نیک گوگانا مدل ۲۰۰۲۵

مشخصات کالا

اطلاعات کلی

 • ابعاد خارجی
  ۳۳x33x48 سانتی‌متر
 • وزن
  ۰.۵ کیلوگرم
 • جنس بدنه
  انعطاف پذیر , برزنت
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • مقاومت در برابر ضربه
  دارد
 • تعداد دسته
  ۲ عدد
 • تعداد چرخ
  ۰ عدد
 • نوع ساختار
  انعطاف‌پذیر

امکانات

 • محفظه لباس
  دارد
 • محفظه لباس زیر
  ندارد
 • قابل شست و شو
  دارد
 • روکش ضد باران
  ندارد

خرید ساک ورزشی مدل ۵۹-۳۴۹۸

مشخصات کالا

اطلاعات کلی

 • حجم داخلی
  ۳۰ لیتر
 • ابعاد خارجی
  ۴۰×۲۷ سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  نرم , پارچه
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • تعداد دسته
  ۲ عدد
 • توضیحات دسته
  دارای دو دسته برزنتی
 • نوع ساختار
  نرم

امکانات

 • محفظه لباس
  دارد
 • قابل شست و شو
  دارد
 • روکش ضد باران
  ندارد
 • قفل
  دارای زیپ با قابلیت الصاق قفل
 • کمربند ایمنی
  دارد
 • جیب بیرونی
  دارد
 • سایر مشخصات
  دارای سه جیب بیرونی
 • دارای بند دوشی از جنس برزنتی با قابلیت تنظیم ارتفاع
 • آستر پارچه ای

خرید ساک ورزشی مدل RF-02 غیر اصل

مشخصات کالا

اطلاعات کلی

 • ابعاد خارجی
  ۶۰x45x45 سانتی‌متر
 • وزن
  ۰.۱۲ کیلوگرم
 • بیشترین توان حمل
  ۸ کیلوگرم
 • جنس بدنه
  نرم
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • مقاومت در برابر ضربه
  ندارد
 • تعداد دسته
  ۲ عدد
 • توضیحات دسته
  دارای بند دستی و رودوشی
 • تعداد چرخ
  ۰ عدد
 • جنس چرخ
  ندارد
 • نوع ساختار
  نرم

امکانات

 • محفظه لباس
  ندارد
 • محفظه لباس زیر
  ندارد
 • قابل شست و شو
  دارد
 • روکش ضد باران
  ندارد
 • قابلیت افزایش فضا
  ندارد
 • قفل
  زیپ سری TSA
 • کمربند ایمنی
  ندارد
 • جیب بیرونی
  دارد
 • محل نگهداری لپ‌تاپ
  ندارد

خرید ساک پیک نیک گوگانا مدل ۲۰۰۲۴

مشخصات کالا

اطلاعات کلی

 • ابعاد خارجی
  ۳۱x31x45 سانتی‌متر
 • وزن
  ۰.۵ کیلوگرم
 • جنس بدنه
  انعطاف پذیر , برزنت
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • مقاومت در برابر ضربه
  دارد
 • تعداد دسته
  ۲ عدد
 • تعداد چرخ
  ۰ عدد
 • نوع ساختار
  انعطاف‌پذیر

امکانات

 • محفظه لباس
  دارد
 • محفظه لباس زیر
  ندارد
 • قابل شست و شو
  دارد
 • روکش ضد باران
  ندارد

خرید ساک ورزشی مدل C023 غیر اصل

مشخصات کالا

اطلاعات کلی

 • ابعاد خارجی
  ۴۱ × ۲۵ ×۲۲ سانتی‌متر
 • وزن
  ۰.۵۰۰ کیلوگرم
 • جنس بدنه
  چرم
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • مقاومت در برابر ضربه
  ندارد
 • تعداد دسته
  ۳ عدد
 • توضیحات دسته
  دو دسته ثابت
 • یک دسته بلند جدا شونده
 • تعداد چرخ
  ۰ عدد
 • جنس چرخ
  ندارد
 • توضیحات چرخ
  ندارد

امکانات

 • محفظه لباس
  ندارد
 • محفظه لباس زیر
  ندارد
 • قابل شست و شو
  ندارد
 • روکش ضد باران
  ندارد
 • قابلیت افزایش فضا
  ندارد
 • قفل
  زیپ سری TSA
 • توضیحات قفل
  ساک دستی مناسب سفر و باشگاه
 • دارای محفظه جا دار
 • رویه چرم مصنوعی
 • ضد آب
 • زیپ بادوام و با کیفیت
 • کمربند ایمنی
  ندارد
 • جیب بیرونی
  دارد
 • محل نگهداری لپ‌تاپ
  ندارد
 • اقلام همراه
  ندارد

خرید ساک سفری گوگانا مدل goog 20026

مشخصات کالا

اطلاعات کلی

 • ابعاد خارجی
  ۴۳x28x28 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲. کیلوگرم
 • جنس بدنه
  انعطاف پذیر , برزنت
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • مقاومت در برابر ضربه
  دارد
 • تعداد دسته
  ۲ عدد
 • تعداد چرخ
  ۰ عدد
 • نوع ساختار
  انعطاف‌پذیر

امکانات

 • محفظه لباس
  دارد
 • محفظه لباس زیر
  ندارد
 • قابل شست و شو
  دارد
 • روکش ضد باران
  ندارد

خرید ساک سفری فوروارد مدل FCLT99020

مشخصات کالا

اطلاعات کلی

 • حجم داخلی
  ۵۵ لیتر
 • ابعاد خارجی
  ۵۵x26x40 سانتی‌متر
 • وزن
  ۰.۴۹ کیلوگرم
 • جنس بدنه
  برزنت
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • مقاومت در برابر ضربه
  دارد
 • تعداد دسته
  ۲ عدد
 • توضیحات دسته
  دارای دو دسته همراه با چسب دوبل جهت حمل به صورت دستی
 • دارای یک بند بلند قابل تنظیم و قابل جدا شدن جهت حمل به صورت دوشی
 • تعداد چرخ
  ۰ عدد
 • نوع ساختار
  انعطاف‌پذیر

امکانات

 • محفظه لباس
  دارد
 • محفظه لباس زیر
  مجزا
 • توضیحات محفظه لباس
  دارای یک محفظه اصلی به حجم حدودی ۵۵ لیتر مناسب جهت حمل وسایل سفر و باشگاه
 • دارای یک جیب زیپی بزرگ در قسمت جلویی ساک
 • دارای یک جیب زیپی کوچک تر در قسمت جلویی ساک
 • قابل شست و شو
  دارد
 • روکش ضد باران
  قابل اضافه شدن
 • جیب بیرونی
  دارد
 • سایر مشخصات
  دارای ابر و آستر داخلی با کیفیت در تمامی قسمت های ساک
 • دارای جنس بدنه برزنت ضد آب و قابل شست و شو

خرید ساک پیک نیک فوروارد کد FCLT4422

مشخصات کالا

اطلاعات کلی

 • حجم داخلی
  ۵۰ لیتر
 • ابعاد خارجی
  ۵۰x34x30 سانتی‌متر
 • وزن
  ۰.۴۸ کیلوگرم
 • بیشترین توان حمل
  ۲۰ کیلوگرم
 • جنس بدنه
  برزنت
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • مقاومت در برابر ضربه
  دارد
 • تعداد دسته
  ۲ عدد
 • توضیحات دسته
  دارای یک دسته جهت حمل به صورت دستی
 • دارای دو دسته در دو طرف جهت حمل آسان تر
 • تعداد چرخ
  ۰ عدد
 • نوع ساختار
  انعطاف‌پذیر

امکانات

 • محفظه لباس
  دارد
 • محفظه لباس زیر
  دارد
 • توضیحات محفظه لباس
  دارای یک محفظه بسیار بزرگ با قابلیت افزایش حجم مناسب جهت قرار دادن انواع البسه , پتو , بالش و وسایل کمپینگ و سفر
 • قابل شست و شو
  دارد
 • روکش ضد باران
  قابل اضافه شدن
 • قابلیت افزایش فضا
  دارد
 • سایر مشخصات
  دارای دو دسته در دو طرف نظم دهنده جهت حمل آسان
 • دارای یک دسته در قسمت جلویی نظم دهنده جهت حمل به صورت دستی
 • دارای ابر و آستر در سر تا سر نظم دهنده
 • دارای یک زیپ جهت افزایش دو برابری حجم نظم دهنده
 • دارای نوار کشی دسته از قسمت پایین جهت افزایش مقاومت نظم دهنده در مقابل پارگی

خرید ساک پیک‌نیک گوگانا مدل goog 20027

مشخصات کالا

اطلاعات کلی

 • ابعاد خارجی
  ۲۸x28x43 سانتی‌متر
 • وزن
  ۰.۲ کیلوگرم
 • جنس بدنه
  انعطاف پذیر , برزنت
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • مقاومت در برابر ضربه
  دارد
 • تعداد دسته
  ۲ عدد
 • تعداد چرخ
  ۰ عدد
 • نوع ساختار
  انعطاف‌پذیر

امکانات

 • محفظه لباس
  دارد
 • محفظه لباس زیر
  ندارد
 • قابل شست و شو
  دارد
 • روکش ضد باران
  ندارد
 • جیب بیرونی
  ندارد

خرید ساک سفری فوروارد کد FCLT99018

مشخصات کالا

اطلاعات کلی

 • حجم داخلی
  ۸۵ لیتر
 • ابعاد خارجی
  ۵۷x50x32 سانتی‌متر
 • وزن
  ۸۷۰ کیلوگرم
 • جنس بدنه
  برزنت
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • مقاومت در برابر ضربه
  دارد
 • تعداد دسته
  ۲ عدد
 • توضیحات دسته
  دارای دو دسته جهت حمل به صورت دستی
 • دارای یک بند بلند قابل تنظیم و قابل جدا شدن جهت حمل دوشی
 • تعداد چرخ
  ۰ عدد
 • نوع ساختار
  انعطاف‌پذیر

امکانات

 • محفظه لباس
  دارد
 • محفظه لباس زیر
  مجزا
 • توضیحات محفظه لباس
  دارای یک محفظه بسیار بزرگ به حجم۵۰ لیتر با قابلیت افزایش حجم تا ۸۵ لیتر جهت قرار دادن انواع وسایل سفر و کمپینگ
 • دارای دو جیب زیپی در دو طرف ساک جهت نظم دهی به سایر وسایل
 • دارای یک جیب زیپی در قسمت جلویی ساک
 • دارای یک جیب زیپی در قسمت پشتی ساک سفری
 • دارای یک جیب توری در یک سمت ساک جهت حمل وسایل و بطری نوشیدنی تا ۱.۵ لیتر
 • قابل شست و شو
  دارد
 • روکش ضد باران
  قابل اضافه شدن
 • جیب بیرونی
  دارد
 • سایر مشخصات
  دارای یک بند بلند قابل تنظیم و قابل جدا شدن جهت حمل به صورت دوشی
 • دارای ابر و آستر داخلی در تمامی قسمت های ساک
 • دارای ۵ عدد پایه استوک در قسمت کف ساک سفری جهت افزایش ایستایی و مقاومت ساک
 • دارای جنس بدنه ضد آب و قابل شست و شو

خرید ساک سفری فوروارد مدل ساک سفری فوروارد مدل FCLT4002

مشخصات کالا

اطلاعات کلی

 • حجم داخلی
  ۵۵ لیتر
 • ابعاد خارجی
  ۵۶x26x42 سانتی‌متر
 • وزن
  ۰.۶۸ کیلوگرم
 • جنس بدنه
  برزنت
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • مقاومت در برابر ضربه
  دارد
 • تعداد دسته
  ۲ عدد
 • توضیحات دسته
  دارای دو دسته همراه با چسب دوبل جهت حمل به صورت دستی
 • دارای یک بند بلند قابل تنظیم و قابل جدا شدن جهت حمل به صورت دوشی
 • تعداد چرخ
  ۰ عدد
 • نوع ساختار
  انعطاف‌پذیر

امکانات

 • محفظه لباس
  دارد
 • محفظه لباس زیر
  دارد
 • توضیحات محفظه لباس
  دارای یک محفظه اصلی به حجم حدودی ۵۵ لیتر مناسب جهت حمل وسایل سفر و باشگاه
 • دارای یک جیب زیپی بزرگ در قسمت جلویی ساک
 • دارای یک جیب زیپی کوچک تر در قسمت جلویی ساک
 • قابل شست و شو
  دارد
 • روکش ضد باران
  قابل اضافه شدن
 • جیب بیرونی
  دارد
 • سایر مشخصات
  دارای ابر و آستر داخلی با کیفیت در تمامی قسمت های ساک
 • دارای جنس بدنه برزنت ضد آب و قابل شست و شو
 • دارای پایه استوک در قسمت زیرین ساک دستی

خرید ساک ورزشی فوروارد کد FCLT9907

مشخصات کالا

اطلاعات کلی

 • حجم داخلی
  ۵۰ لیتر
 • ابعاد خارجی
  ۵۵x35x23 سانتی‌متر
 • وزن
  ۰.۶ کیلوگرم
 • جنس بدنه
  برزنت
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • مقاومت در برابر ضربه
  دارد
 • تعداد دسته
  ۲ عدد
 • توضیحات دسته
  دارای دو دسته جهت حمل به صورت دستی
 • دارای یک بند بلند قابل تنظیم و قابل جدا شدن جهت حمل به صورت دوشی
 • تعداد چرخ
  ۰ عدد
 • نوع ساختار
  انعطاف‌پذیر

امکانات

 • محفظه لباس
  دارد
 • محفظه لباس زیر
  دارد
 • توضیحات محفظه لباس
  دارای یک محفظه اصلی به حجم حدودی ۵۰ لیتر مناسب جهت حمل وسایل سفر و باشگاه
 • دارای دو جیب توری کش دار در دو طرف ساک جهت قرار دادن وسایل , بطری نوشیدنی و شیکر
 • دارای دو جیب زیپی کوچک در قسمت جلویی ساک
 • دارای یک جیب زیپی بزرگ در قسمت جلویی ساک
 • قابل شست و شو
  دارد
 • روکش ضد باران
  قابل اضافه شدن
 • جیب بیرونی
  دارد
 • سایر مشخصات
  دارای ابر و آستر داخلی با کیفیت در تمامی قسمت های ساک
 • دارای جنس بدنه برزنت ضد آب و قابل شست و شو

خرید ساک ورزشی مدل CT 101 غیر اصل

مشخصات کالا

اطلاعات کلی

 • نوع
  ساک دستی
 • ابعاد خارجی
  ۴۵*۲۶*۲۸ سانتی‌متر
 • وزن
  ۰.۸ کیلوگرم
 • جنس بدنه
  نرم , انعطاف پذیر
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • مقاومت در برابر ضربه
  دارد
 • تعداد دسته
  ۲ عدد
 • توضیحات دسته
  دارای دو دسته و یک بند بلند
 • تعداد چرخ
  ۰ عدد
 • جنس چرخ
  ندارد

امکانات

 • محفظه لباس
  ندارد
 • محفظه لباس زیر
  ندارد
 • قابل شست و شو
  دارد
 • روکش ضد باران
  ندارد
 • قابلیت افزایش فضا
  دارد
 • قفل
  زیپ سری TSA
 • کمربند ایمنی
  ندارد
 • جیب بیرونی
  دارد
 • محل نگهداری لپ‌تاپ
  ندارد

خرید ساک ورزشی مدل BL

مشخصات کالا

اطلاعات کلی

 • حجم داخلی
  ۴۰ لیتر
 • ابعاد خارجی
  ۳۵*۵۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۰.۶ کیلوگرم
 • بیشترین توان حمل
  ۸ کیلوگرم
 • جنس بدنه
  چرم
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • تعداد دسته
  ۲ عدد

امکانات

 • قابل شست و شو
  دارد
 • قفل
  دارای زیپ با قابلیت الصاق قفل
 • کمربند ایمنی
  دارد
 • جیب بیرونی
  دارد

خرید ساک ورزشی چرم ونوم مدل S004

مشخصات کالا

اطلاعات کلی

 • ابعاد خارجی
  ۴۷x22x25 سانتی‌متر
 • وزن
  ۰.۶ کیلوگرم
 • جنس بدنه
  برزنت
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • مقاومت در برابر ضربه
  ندارد
 • تعداد دسته
  ۲ عدد
 • تعداد چرخ
  ۰ عدد
 • نوع ساختار
  انعطاف‌پذیر

امکانات

 • محفظه لباس
  دارد
 • محفظه لباس زیر
  دارد
 • قابل شست و شو
  دارد
 • روکش ضد باران
  ندارد
 • جیب بیرونی
  دارد

خرید ساک سفری گوگانا مدل ۲۰۲۳

مشخصات کالا

اطلاعات کلی

 • ابعاد خارجی
  ۲۰x56x33 سانتی‌متر
 • وزن
  ۰.۵۵ کیلوگرم
 • جنس بدنه
  برزنت
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • مقاومت در برابر ضربه
  دارد
 • تعداد دسته
  ۲ عدد
 • توضیحات دسته
  دارای یک بند دوشی قابل جدا شدن و قابل تنظیم
 • دارای دو دسته از جنس بدنه جهت حمل به صورت دستی
 • تعداد چرخ
  ۰ عدد
 • نوع ساختار
  انعطاف‌پذیر

امکانات

 • محفظه لباس
  دارد
 • محفظه لباس زیر
  دارد
 • توضیحات محفظه لباس
  دارای یک محفظه اصلی بسیار بزرگ جهت قرار دادن وسایل ورزشی , باشگاه و یا سفر
 • دارای دو جیب زیپی در قسمت جلوی ساک
 • دارای یک جیب زیپی بزرگ در قسمت جلویی ساک سفری
 • قابل شست و شو
  دارد
 • روکش ضد باران
  قابل اضافه شدن
 • سایر مشخصات
  دارای ابر و آستر داخلی بسیار با کیفیت در سر تا سر ساک
 • دارای جنس بدنه برزنت ضد آب و قابل شست و شو
 • دارای پایه استوک جهت افزایش مقاومت و ایستایی

خرید ساک ورزشی طرح ریبوک مدلBL

مشخصات کالا

اطلاعات کلی

 • حجم داخلی
  ۳۰ لیتر
 • ابعاد خارجی
  ۵۰*۴۰ سانتی‌متر
 • بیشترین توان حمل
  ۸ کیلوگرم
 • جنس بدنه
  چرم
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • تعداد دسته
  ۳ عدد

امکانات

 • قفل
  دارای زیپ با قابلیت الصاق قفل
 • کمربند ایمنی
  دارد
 • جیب بیرونی
  دارد

خرید ساک سفری فوروارد مدل FCLT4001

مشخصات کالا

اطلاعات کلی

 • حجم داخلی
  ۵۵ لیتر
 • ابعاد خارجی
  ۵۵x26x42 سانتی‌متر
 • وزن
  ۰.۶۵ کیلوگرم
 • جنس بدنه
  برزنت
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • مقاومت در برابر ضربه
  دارد
 • تعداد دسته
  ۲ عدد
 • توضیحات دسته
  دارای دو دسته همراه با چسب دوبل جهت حمل به صورت دستی
 • دارای یک بند بلند قابل تنظیم و قابل جدا شدن جهت حمل به صورت دوشی
 • تعداد چرخ
  ۰ عدد
 • نوع ساختار
  انعطاف‌پذیر

امکانات

 • محفظه لباس
  دارد
 • محفظه لباس زیر
  دارد
 • توضیحات محفظه لباس
  دارای یک محفظه اصلی به حجم حدودی ۵۵ لیتر مناسب جهت حمل وسایل سفر و باشگاه
 • دارای یک جیب زیپی بزرگ در قسمت جلویی ساک
 • دارای یک جیب زیپی کوچک تر در قسمت جلویی ساک
 • قابل شست و شو
  دارد
 • روکش ضد باران
  دارد
 • جیب بیرونی
  دارد
 • سایر مشخصات
  دارای ابر و آستر داخلی با کیفیت در تمامی قسمت های ساک
 • دارای جنس بدنه برزنت ضد آب و قابل شست و شو
 • دارای پایه استوک در قسمت زیرین ساک دستی

خرید ساک دستی مدل W300 غیر اصل

مشخصات کالا

اطلاعات کلی

 • ابعاد خارجی
  ۴۸×۳۵×۱۶ سانتی‌متر
 • وزن
  ۰.۷۰۰ کیلوگرم
 • جنس بدنه
  چرم مصنوعی
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • مقاومت در برابر ضربه
  ندارد
 • تعداد دسته
  ۲ عدد
 • تعداد چرخ
  ۰ عدد
 • نوع ساختار
  انعطاف‌پذیر

امکانات

 • محفظه لباس
  دارد
 • محفظه لباس زیر
  دارد
 • قابل شست و شو
  دارد
 • روکش ضد باران
  دارد

خرید ساک ورزشی مدل B712 غیر اصل

مشخصات کالا

اطلاعات کلی

 • ابعاد خارجی
  ۳۸×۲۱×۲۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۰.۵ کیلوگرم
 • جنس بدنه
  پارچه
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • مقاومت در برابر ضربه
  دارد
 • تعداد دسته
  ۳ عدد
 • تعداد چرخ
  ۰ عدد
 • نوع ساختار
  نرم

امکانات

 • محفظه لباس
  ندارد
 • محفظه لباس زیر
  ندارد
 • قابل شست و شو
  دارد
 • روکش ضد باران
  ندارد

خرید ساک ورزشی مدل CL101 غیر اصل

مشخصات کالا

اطلاعات کلی

 • ابعاد خارجی
  ۴۰×۲۲×۲۵ سانتی‌متر
 • وزن
  ۰.۳ کیلوگرم
 • جنس بدنه
  چرم مصنوعی
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • مقاومت در برابر ضربه
  دارد
 • تعداد دسته
  ۲ عدد
 • تعداد چرخ
  ۰ عدد
 • نوع ساختار
  انعطاف‌پذیر

امکانات

 • محفظه لباس
  دارد
 • محفظه لباس زیر
  ندارد
 • قابل شست و شو
  دارد
 • روکش ضد باران
  ندارد

خرید ساک سفری گوگانا مدل ۲۰۰۲۰۷

مشخصات کالا

اطلاعات کلی

 • ابعاد خارجی
  ۶۰x32x32 سانتی‌متر
 • وزن
  ۰.۶۹ کیلوگرم
 • جنس بدنه
  برزنت
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • مقاومت در برابر ضربه
  دارد
 • تعداد دسته
  ۲ عدد
 • توضیحات دسته
  دارای دو دسته جهت حمل به صورت دستی
 • دارای یک بند بلند قابل تنظیم و قابل جدا شدن
 • تعداد چرخ
  ۰ عدد
 • نوع ساختار
  انعطاف‌پذیر

امکانات

 • محفظه لباس
  دارد
 • محفظه لباس زیر
  دارد
 • توضیحات محفظه لباس
  دارای یک محفظه اصلی بسیار بزرگ جهت قرار دادن وسایل ورزشی , باشگاه و یا سفر
 • دارای دو جیب زیپی در دو طرف ساک
 • دارای یک جیب زیپی در قسمت جلویی ساک سفری
 • قابل شست و شو
  دارد
 • روکش ضد باران
  قابل اضافه شدن
 • سایر مشخصات
  دارای ابر و آستر داخلی بسیار با کیفیت در سر تا سر ساک
 • دارای جنس بدنه برزنت ضد آب و قابل شست و شو

خرید ساک ورزشی مدل FN

مشخصات کالا

اطلاعات کلی

 • حجم داخلی
  ۴۰ لیتر
 • ابعاد خارجی
  ۵۵*۴۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۰.۶۰۰ کیلوگرم
 • بیشترین توان حمل
  ۸ کیلوگرم
 • جنس بدنه
  چرم
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • تعداد دسته
  ۳ عدد

امکانات

 • محفظه لباس
  ندارد
 • قابل شست و شو
  دارد
 • قفل
  دارای زیپ با قابلیت الصاق قفل
 • کمربند ایمنی
  دارد
 • جیب بیرونی
  دارد

خرید ساک ورزشی مدل KS-158 غیر اصل

مشخصات کالا

اطلاعات کلی

 • حجم داخلی
  ۲۵ لیتر
 • ابعاد خارجی
  ۵۰*۳۵*۳۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۰.۳ کیلوگرم
 • جنس بدنه
  پلی‌استر
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • مقاومت در برابر ضربه
  دارد
 • تعداد دسته
  ۲ عدد
 • توضیحات دسته
  دو عدد دسته برای حمل دستی و یک بند برای حمل روی دوش
 • تعداد چرخ
  ۰ عدد
 • جنس چرخ
  چرخ ندارد

امکانات

 • محفظه لباس
  دارد
 • محفظه لباس زیر
  دارد
 • قابل شست و شو
  دارد
 • روکش ضد باران
  ندارد
 • قابلیت افزایش فضا
  ندارد
 • قفل
  زیپ سری TSA
 • کمربند ایمنی
  ندارد
 • جیب بیرونی
  دارد
 • محل نگهداری لپ‌تاپ
  ندارد

خرید ساک سفری چرخ دار سه طبقه مدل sol4002

مشخصات کالا

اطلاعات کلی

 • حجم داخلی
  ۸۰ لیتر
 • ابعاد خارجی
  ۷۰x24x45 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱.۴ کیلوگرم
 • بیشترین توان حمل
  ۲۰ کیلوگرم
 • جنس بدنه
  برزنت
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • مقاومت در برابر ضربه
  دارد
 • تعداد دسته
  ۲ عدد
 • توضیحات دسته
  مجهز به دو دسته ضخیم نوار دوزی جهت کشیدن ساک مسافرتی
 • تعداد چرخ
  ۵ عدد
 • جنس چرخ
  ژله ای
 • توضیحات چرخ
  دارای ۵ چرخ ثابت ژله ای اسکیتی جهت حمل آسان تر
 • نوع ساختار
  نرم

امکانات

 • محفظه لباس
  دارد
 • محفظه لباس زیر
  ندارد
 • قابل شست و شو
  دارد
 • روکش ضد باران
  ندارد
 • قابلیت افزایش فضا
  دارد
 • قفل
  دارای زیپ با قابلیت الصاق قفل
 • جیب بیرونی
  دارد
 • سایر مشخصات
  دارای زیپ های افزایش حجم با قابلیت تنظیم در دو ارتفاع متفاوت
 • مجهز به کفی ضد ضربه

خرید ساک دستی فوروارد کد FCLT99013

مشخصات کالا

اطلاعات کلی

 • ابعاد خارجی
  ۴۸x35x14 سانتی‌متر
 • وزن
  ۰.۳ کیلوگرم
 • جنس بدنه
  برزنت
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • مقاومت در برابر ضربه
  دارد
 • تعداد دسته
  ۲ عدد
 • توضیحات دسته
  دارای دو دسته بلند جهت حمل به صورت دستی
 • تعداد چرخ
  ۰ عدد
 • نوع ساختار
  انعطاف‌پذیر

امکانات

 • محفظه لباس
  دارد
 • محفظه لباس زیر
  دارد
 • توضیحات محفظه لباس
  دارای یک محفظه بزرگ جهت قرار دادن وسایل اصلی و روزانه
 • دارای یک جیب زیپی در قسمت جلویی کیف دستی
 • قابل شست و شو
  دارد
 • روکش ضد باران
  قابل اضافه شدن
 • جیب بیرونی
  دارد
 • سایر مشخصات
  دارای ابر و آستر داخلی بسیار با کیفیت در قسمت داخلی کیف
 • دارای پارچه ضد آب و قابل شست و شو

خرید ساک سفری گوگانا مدل GOOG20014

مشخصات کالا

اطلاعات کلی

 • حجم داخلی
  ۳۸ لیتر
 • ابعاد خارجی
  ۴۹x31x25 سانتی‌متر
 • وزن
  ۰.۹۰ کیلوگرم
 • جنس بدنه
  برزنت
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • مقاومت در برابر ضربه
  دارد
 • تعداد دسته
  ۳ عدد
 • توضیحات دسته
  دارای دو دسته جهت حمل بصورت دستی
 • دارای یک بند رودوشی قابل تنظیم و جداشدن جهت حمل بصورت رودوشی
 • تعداد چرخ
  ۰ عدد
 • نوع ساختار
  انعطاف‌پذیر

امکانات

 • محفظه لباس
  دارد
 • محفظه لباس زیر
  ندارد
 • قابل شست و شو
  دارد
 • روکش ضد باران
  ندارد
 • جیب بیرونی
  دارد

خرید ساک ورزشی مدل NK-5320 غیر اصل

مشخصات کالا

اطلاعات کلی

 • ابعاد خارجی
  ۴۵x15x26 سانتی‌متر
 • وزن
  ۰.۱۵۰ کیلوگرم
 • جنس بدنه
  پلی‌استر
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • مقاومت در برابر ضربه
  دارد
 • تعداد دسته
  ۲ عدد
 • تعداد چرخ
  ۰ عدد
 • نوع ساختار
  انعطاف‌پذیر

امکانات

 • محفظه لباس
  دارد
 • محفظه لباس زیر
  دارد
 • قابل شست و شو
  دارد
 • روکش ضد باران
  ندارد
 • سایر مشخصات
  دارای دو دسته برای حمل به صورت دستی
 • دارای بند دوشی تنظیم شونده

خرید ساک سفری فوروارد مدل FCLT99017

مشخصات کالا

اطلاعات کلی

 • حجم داخلی
  ۵۵ لیتر
 • ابعاد خارجی
  ۵۵x26x40 سانتی‌متر
 • وزن
  ۰.۶۳ کیلوگرم
 • جنس بدنه
  برزنت
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • مقاومت در برابر ضربه
  دارد
 • تعداد دسته
  ۲ عدد
 • توضیحات دسته
  دارای دو دسته همراه با چسب دوبل جهت حمل به صورت دستی
 • دارای یک بند بلند قابل تنظیم و قابل جدا شدن جهت حمل به صورت دوشی
 • تعداد چرخ
  ۰ عدد
 • نوع ساختار
  انعطاف‌پذیر

امکانات

 • محفظه لباس
  دارد
 • محفظه لباس زیر
  دارد
 • توضیحات محفظه لباس
  دارای یک محفظه اصلی به حجم حدودی ۵۵ لیتر مناسب جهت حمل وسایل سفر و باشگاه
 • دارای یک جیب زیپی بزرگ در قسمت جلویی ساک
 • دارای یک جیب زیپی کوچک تر در قسمت جلویی ساک
 • قابل شست و شو
  دارد
 • روکش ضد باران
  دارد
 • جیب بیرونی
  دارد
 • سایر مشخصات
  دارای ابر و آستر داخلی با کیفیت در تمامی قسمت های ساک
 • دارای جنس بدنه برزنت ضد آب و قابل شست و شو

خرید ساک دستی چرم ونوم مدل SA002

مشخصات کالا

اطلاعات کلی

 • ابعاد خارجی
  ۴۷x33x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۰.۸۰۰ کیلوگرم
 • جنس بدنه
  چرم مصنوعی
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • مقاومت در برابر ضربه
  دارد
 • تعداد دسته
  ۱ عدد
 • تعداد چرخ
  ۰ عدد
 • نوع ساختار
  نرم

امکانات

 • محفظه لباس
  دارد
 • محفظه لباس زیر
  دارد
 • قابل شست و شو
  دارد
 • روکش ضد باران
  ندارد
 • جیب بیرونی
  دارد

خرید ساک ورزشی مدل ۵۴ غیر اصل

مشخصات کالا

اطلاعات کلی

 • ابعاد خارجی
  ۲۵*۴۰*۴۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۰.۷۱۰ کیلوگرم
 • جنس بدنه
  نرم , انعطاف پذیر
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • مقاومت در برابر ضربه
  ندارد
 • تعداد دسته
  ۲ عدد
 • توضیحات دسته
  شامل دو دسته از جنس نرم
 • تعداد چرخ
  ۰ عدد
 • جنس چرخ
  نرم

امکانات

 • محفظه لباس
  ندارد
 • محفظه لباس زیر
  ندارد
 • قابل شست و شو
  ندارد
 • روکش ضد باران
  ندارد
 • قابلیت افزایش فضا
  دارد
 • قفل
  زیپ سری TSA
 • کمربند ایمنی
  ندارد
 • جیب بیرونی
  ندارد
 • محل نگهداری لپ‌تاپ
  ندارد
 • مناسب برای لپ‌تاپ‌های
  ۱۳ تا ۱۵ اینچ

code

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *